BENDRAUKIME

Skyrelis norintiems pasisakyti, pabendrauti, užduoti klausimą

Comments: 58
 • #58

  Gyventojas (Wednesday, 15 December 2021)

  Pirmininke,ar negalėtumėte išskirti kažkiek mūsų surinktų lėšų ir nubarstyti kelią,kuris tiesiogine prasme plikas ledas ar mes lauksim skaudžių pasekmių ir nelaimių??? Juk pats važiuojate ir turėtumėte suprasti,kad kelias ypatingai pavojingas

 • #57

  Puikis (Monday, 29 November 2021 02:49)

  Ačiū pirmininkui ir kitiems prisidėjusiems prie naujo asfaltuoto kelio atkarpos įrengimo. Važiuojam ir džiaugiamės, o ar dar prisimenate, kokia kratilka ten būdavo prieš 6 metus? Paskui ėjo vis lygyn lygyn... tai mūsų valdybos nuopelnas. O ar pastebėjote, kaip ūkiškai tvarkosi Šilo g sodininkai? Ir šlagbaumas prižiūrimas, ir gatvė palyginama pastoviai, tai turbūt žmonės jau suprato, kad ne tik garsiai rėkiant viskas pasidaro, bet ir pirštą pajudinant, nuoširdžiai pabendraujant su kaimynu. Puikią turite organizatorę, sėkmės jums.

 • #56

  Kiek galima (Friday, 26 November 2021 03:37)

  Kodėl netvarkomas šlagbaumas, kuris dabar yra sugadintas ir pavojingai nulaužtas ir toliau sunkiasvorės transporto priemonės skraido bendrijos teritorijoje? Kad bus greideriuojamas kelias. Jei turime sutrumpėjusią atkarpą,tai gal būtų galima dažniau,nes tuoj nebepravažiuosime

 • #55

  Arvydas (Tuesday, 24 August 2021 02:37)

  Kodėl SB valdyba nuslėpė informaciją, kad numatomas asfaltuoti kelio ruožas, prie kurio finansavimo prisidėjo SB, bus naudojamas naujo smėlio karjero sunkiajai technikai?

 • #54

  ---- Irgi nare To "narys" (Monday, 09 August 2021 11:26)

  Neturiu registruoto pastato. Sąskaitas gaunu. Važiavau į rajono atliekų tvarkymo centrą. Niekas ten nekalba - mokėk ir viskas...

 • #53

  Robertas (Tuesday, 13 July 2021 14:39)

  Ieškau pirkti soda tel 860840872

 • #52

  Irgi nare To "narys" (Sunday, 11 July 2021 12:30)

  na aš dar nemokėjau už šiukšlių išvežimą. Naujoje sąskaitoje skolos skiltyje įsiskolinimo nerodo. Bandysiu skambinti ir aiškintis. Dar vienas niuansas: tų sklypų savininkai, kurių pastatai nepriduoti registrų centre - , panašu, kad sąskaitų negauna. NEGERAS įstatymas.

 • #51

  narys (Wednesday, 09 June 2021 14:25)

  Atsiuncia saskaita kas metai kad susimoketi uz siuksliu isvezima

 • #50

  Irgi Narė (Tuesday, 25 May 2021 10:56)

  atliekų konteinerių nėra, tai už ką ponas " narys " taip geidžiate mokėti?

  Ar už tai , kad šiūkšles vežatės namo :D ?

 • #49

  narys (Monday, 24 May 2021 03:44)

  Sveiki.Gal zinot kur yra sodo siuksliu dezes?Kiekvienais metais mokam uz siuksles,o deziu nera.Tenka siuksles vezti i miesta

 • #48

  Arvydas (Wednesday, 21 April 2021 13:16)

  Pamatęs urėdijos planus baigti išpjauti likusius buvusio Linonių miško gabalėlius ,kreipiausi į AM tokio tūrinio raštu:
  ,,Sveiki,prašau nurodyti visas teisines priemones, kuriomis pasinaudojusios bendrijos gali išsaugoti nuo sunaikinimo, plynais kirtimais, likusius natūralaus miško fragmentus.
  Linonių miškas tai sunykusį kaimą ,turinčio istorinį paveldą, supantis miškas. Dėl buvusių šlapynių miške praktiškai nebuvo ūkininkaujama, todėl užaugo 150 metų amžių siekiantis miškas ,su aukštapelkių intarpais ir šimtamečiais ąžuolais. Brandus miškas buvo prieglobsčio sala daugybei uoksinių paukščių ir miško bičių ,miegapelių rūšių. Perėjo čia ir ,tuomet retų, gervių pora. Panevėžio priemiesčio zonoje įsikūrusios sodų bendrijos susitvarkė kelius, sudarydamos sąlygas ,miško technikos panaudojimui, ir tuo netiesiogiai inicijavo masinius
  plynus pjovimus. Per 25 metus iš brandaus miško liko tik fragmentai su atskirais brandžiais medžiais. Išnyko naminės pelėdos, neliko miegapelių ,bičių, žaliųjų meletų grąžiagalvių. Retai besimato juodųjų ir pilkųjų meletų.
  Matant beatodairiškai naikinamą mėgiamų poilsio vietų kraštovaizdį, išpjautas kertines buveines ,pasikeitė ir žmonių požiūris. Atsirado šiukšlynai.
  Tokia miškų politika naikina ne tik miškus, bet ir žmonių tikėjimą valstybe."
  Gavau atsakymą:
  ,,Laba diena, Gerb. p. Arvydai,kaip kalbėjome telefonu, norėčiau informuoti, kad šiuo metu rengiama Panevėžio apskrities miškų tvarkymo schema, todėl jau dabar galima teikti Aplinkos ministerijai pasiūlymus dėl miškų priskyrimo miškų grupėms. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad miškai miškų grupėms priskiriami vadovaujantis Miškų priskyrimo miškų grupėms tvarkos aprašu ir Miškų priskyrimo miškų grupėms normatyvais (patvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. rugsėjo 26 d. nutarimu Nr. 1171 „Dėl Miškų priskyrimo miškų grupėms tvarkos aprašo ir Miškų priskyrimo miškų grupėms normatyvų patvirtinimo“.)
  Siekiant Linonių mišką priskirti IIB rekreacinių miškų pogrupiui, vadovaujantis Miškų priskyrimo miškų grupėms normatyvais, juose turėtų būti atitinkama rekreacinė įranga ir infrastruktūra.
  Teisinis pagrindas priskirti šiuos miškus II miškų grupei galėtų būti sudarytas įsteigus draustinį arba pvz. pakeitus (išplėtus) Panevėžio miesto ribas (apimant visą ar dalį Linonių miško).
  Dar norėčiau informuoti, kad nevyriausybinės organizacijos, fiziniai ar juridiniai asmenys, galintys moksliniais ir faktiniais duomenimis pagrįsti miško svarbą gamtinėms vertybėms išsaugoti, vadovaudamiesi Saugomų teritorijų įstatymo 23 str. 9 d. nuostatomis ir aplinkos ministro nustatyta tvarka (Pasiūlymų dėl saugomų teritorijų steigimo, jų ribų keitimo teikimo ir nagrinėjimo tvarkos aprašas, patvirtintas aplinkos ministro 2009 m. rugpjūčio 26 d. įsakymu Nr. D1-491 „Dėl Pasiūlymų dėl saugomų teritorijų steigimo, jų ribų keitimo teikimo ir nagrinėjimo tvarkos aprašo ir Pasiūlymų dėl saugomų teritorijų steigimo, jų ribų keitimo nagrinėjimo komisijos sudarymo patvirtinimo“) , gali inicijuoti saugomos teritorijos įsteigimą Linonių miške.
  Pagarbiai
  Zbignev Glazko
  Miškų politikos grupės
  Vyresnysis patarėjas
  Tel.: 8 696 770 66
  El. paštas: zbignev.glazko@am.lt ""
  Suprasdamas ,kad vienas mažai ką nuveiksiu, prašau sodininkų palaikymo netoleruojant mūsų aplinkos organizuoto naikinimo.

 • #47

  Irgi bendrijos nariui (Friday, 19 March 2021 01:02)

  Tai kad iki to kelio nuvažiuoti misija neįmanoma. Nežinau nuo kur jūs važiuojate,bet kelias pro mišką dažniausiai būna tragiškas,į Spirakius taip pat, duobė ant duobės. Dėl kalnelių aš už juos,tačiau daug neatsakingų juos apvaziuojanciu kraštu,taip laužoma danga . Kalbu apie žvyrkelį jei jį taip galima pavadinti. Kasdien juo vaizduojant jokia mašina nelaikys. Greideriavimas labai laikinas dalykas

 • #46

  Irgi bendrijos narys (Wednesday, 17 March 2021 08:03)

  Pasidžiaukime tuo, ką turime. Kelias naujas, puikus tik belieka išmokti ir priprasti juo važinėti... tie linksmieji kalneliai neturi stovėti skersai gerklės... lai stovi skersai kelio ir tegul tarnauja mūsų visų saugumui. Nuo jų mums tik geriau, o mašiną juk galima pristabdyti, jeigu jos taip gailite. Sekmės ir daugiau pozityvo

 • #45

  Bendrijos narys (Wednesday, 17 March 2021 05:00)

  Manau atėjo tikrai laikas galvoti ką darysime su keliu. Mašinos remontui išeina visi pinigai, linksmieji kalneliai jau stovi skersai gerklės. Gal pats laikas pati svarbiausią dalyką išspręsti. Nes tuoj arba nebeišvaziuosime arba neįvažiuosime,o nuostolių už remontą niekas juk negrąžins

 • #44

  Airidas (Tuesday, 02 March 2021 10:49)

  Sveiki. Norejau pasiklausti del mokesciu, esu pas jus dar naujokas tai domina visa informacija kaip moketi ir uz ka reikia moketi jums? Dar domina statybos/rekonstravimo darbu pazymos.

 • #43

  naują bendriją (Tuesday, 25 August 2020 01:25)

  Kažkur skaičiau ,kad medžio mirties momentu, sušlama jo lapai
  be jokio vėjo dvelksmo. Šįryt tai pamačiau savo akimis, kaip pjūklo pakirstas medis suvirpa ir sudejavęs pradeda svirti, vis greitėdamas išsiriečia agonijoje ir tiesdamas šakas kaimynams su kuriais petis į petį stovėjo dešimtmečius. Beviltiška. Draugai su kuriais kentėtos dešimtmečių negandos, nuo jo nusisuka ir tik krūpteli, kai nelaimėlio kūnas sunkai žnekteli žemėn. ,,Kuris sekantis?" O sekantys juk mes. Nes pabandžius ,išjudinti artimiausius, su kuriais džiaugėmės to miško prieglobsčiu, sutikau abejingą nepatogumą. Likau vienas tarp tysančių sunaikinto miško galiūnų ąžuolų lavonų , prieš urėdo kerštą sodininkų bendrijai, išduotas ,išnaudotas rinktųjų ir skirtųjų išlaikytinių. O juk tie galiūnai išstovėjo ne po vieną Lietuvos okupaciją, kad dabar kristų nuo tautinių mankurtų pjūklo.

 • #42

  Kaimynai iš Liepų gatvės (Thursday, 13 August 2020 01:17)

  Sveiki visi,

  Norime informuoti, kad kreipėmės į Panevėžio urėdiją dėl miškovežio veiksmų, dėl sugadinto kelio, į Aplinkos ministeriją, kaip Urėdijas kuruojančią instituciją dėl susidariusios situacijos, nes yra netgi bylų, kur jie turi atlyginti žalą ir atstatyti kelią į buvusią jo tinkamą būklę (ypač po miškovežio darbų).

  Į rajono savivaldybę, ar jie sprendžia šiuos klausimus, kada svarstys klausimus dėl asfaltavimo, kokie sprendimai priimti, kada numatomi priimti.

  Jei turite nuotraukų, vaizdo įrašų su miškovežiais ir kaip jie viską kerta, veža, gadina kelią - atsiųskite į mindaugaspetrosianas@gmail.com, bus papildomi įrodymai kas yra nuosekliai daroma iš metų į metus (būtų gerai su data ir valandomis).

  Na, o jei domins kaip sekasi judinti atsakingas institucijas, parašykite, informuosime, ką atrašė :)

  Gražuos dienos visiems ir nenukabinkim nosies, viskas mūsų rankose!

 • #41

  SIGITA (Thursday, 11 June 2020 09:37)

  Parduodu sodą SB Šilas Miško g. 1, Raudonų plytų, dalinai įrengtas. Sausas gilus rusys. Elektra. šalia tvenkinys. Namas kampinis. Yra vasaros vandentiekis . Šalia gyvena patikimi kaimynai visus metus. Aplink miškas. Sklypo plotas 7,5 a
  Telefonas pasiteiravimui 8603 66017

 • #40

  . (Sunday, 31 May 2020 12:48)

  Pas kaimynus dingo mėlyna bačka vandeniui, saugokite atsirado vagiu

 • #39

  Joana (Sunday, 24 May 2020 05:21)

  Sveiki, po nakties dingo vandens konteineris 1kubo talpos. Gal pas kieno kaimynus atsirado po nakties.

 • #38

  Vitalijus (Thursday, 23 April 2020 06:23)

  Parduodu sodą 6 a. su nameliu Vaivos gatvėje šalia tvenkinio. Namelis dalinai įrengtas. Plotas 32m2. Yra elektra, vietinis vandentiekis, lauko tualetas,po nameliu rūsys. Tel.867502599 arba 867087587.

 • #37

  naują bendriją (Tuesday, 24 March 2020 00:31)

  Jei kas pamenate, kolektyvinį sodą įkūrėme sunykusio kaimelio vietoje gražaus 150-mečio miško apsuptyje. Iš ten ir pavadinimas ,,Šilas“. Ar veisėme sodą ,ar knisome daržą ,mes nuolat buvome tylaus kaimyno -miško gyvenimo dalyviais . Todėl ir tie sklypeliai turėjo dvigubą vertę. Deja mūsų nutiestais keliais į mišką įleidome plynų kirtimų marą. Ir štai, per 32 metus dar nesupuvo senas kaimo kryžius, o apsidairę aplinkui vargiai bepamatysite vyresnį už save medelį. Ir tik stūksančių vienišų senolių ąžuolų griaučiai primins, kur grybavome ir uogavome, džiaugėmės pavasariais. Vietoje to turime šabarkštynus, pakelių šiukšlynus (rezultatas ,,miškininkų“ formuojamo požiūrio į miškus), ratais išmaurotą miško paklotę, dulkes, dūmus, triukšmą –buketą to nuo ko savo laiku čia bėgome. Abuojai stebėdami, po langais baigiamus pjauti miško likučius, galvojame, ką reiks atsakyti į anūkų klausimus ,,kur dingo miškas?“, ,,kodėl medeliai pūva sukrauti pakelėje?“, ,,kodėl nebegirdėti pelėdų?‘‘.
  Vakar užkalbinau vieną urėdijos ,,miškininką“ ,pradėjusį naikinti paskutinio reliktinio miško plotelį, ir supratau ,kad vienas ,be Jūsų paramos, prieš tokią neapykantą miškui nepakovosiu.

 • #36

  Sodininkas (Thursday, 12 September 2019 09:40)

  Parduodamos tujos gyvatvorėms. Adresas SB "Šilas" . Kontaktiniai telefonai Nr. 869827898 arba 860498668.

 • #35

  Vaida (Friday, 30 August 2019 04:48)

  Parduodu tvarkinga soda Vyturio g plotas 8a,aptvertas tvora,namukas,elektra yra,vanduo is griovio su siurbliuku,pilnai sezonui pakanka darzovems laistyti.Labai rami vieta,kaina derinama.867222242

 • #34

  SB ŠILAS Valdyba (Monday, 03 June 2019 12:22)

  Gerbiami sodininkai,
  visais iškilusiais klausimais ar pasiūlymais prašome kreiptis el. paštu silo.bendrija@gmail.com arba skambindami pirmininkui Kazimierui,
  863642329. Šioje paskytoje užduoti klausimai ir komentarai nepasiekia mūsų laiku ir negalime atsakyti, nes neturime Jūsų kontaktų.

  Dėl visų abejonių - drąsiai kreipkitės.
  Sodų valdyba

 • #33

  Šilo gatves sodininke (Saturday, 13 April 2019 08:19)

  Apie pasiektus susitarimus dėl atliekų žadėjo informuoti pirmininkas, deja nėra jokio atsakymo.

 • #32

  Irena (Tuesday, 09 April 2019 12:46)

  Sveiki pirmininke, o kur yra tie konteineriai mišrioms komunalinėms atliekoms pilti už kurias gavome sąskatas ?????????? Ar aš privalau mokėti už tai, ko nėra ?

 • #31

  Pirkejas (Tuesday, 25 December 2018 03:26)

  Pirkčiau soda be namuko gali buti apleistas.
  863343833

 • #30

  Šilo gatves sodininke (Saturday, 24 November 2018 06:56)

  Pritariu Ryčiui, reikia vandentiekio ir Šiio gatvės sodininkams.

 • #29

  Rena (Sunday, 11 November 2018 03:27)

  Sveiki pirmininke, radau straipsnį spaudoje, kad 2019 m. bus skiriama
  18 mlj. eurų S/B kelių tvarkymui. Žinoma su savivaldybių pagalba. Gal verta aktyviai pasidomėti?

 • #28

  Rytis (Monday, 29 October 2018 06:33)

  Prašome gerb. Sodo pirmininką imtis veiksmų dėl Šilo sodų, esančių prie Tvenkinio gatvės, vandentiekio įvedimo. Kiek galima. Kai sausa vasara yra labai blogai. Juk mokesčius mokame visi. O gręžinys kainuotų apie 3000 Eur. Gal rajono savivaldybė kažkuo galėtų pagelbėti. Lauksiu atsakymo. Ačiū.

 • #27

  Gytis (Sunday, 28 October 2018 02:31)

  Pirkciau sodo nama iki 8000e domina visokie varjantai svarbu butu elektra 864346234

 • #26

  SB ŠILAS Valdyba (Sunday, 19 August 2018 15:42)

  S/B „Šilas“, Panevėžio raj. ieško ūkio dalies darbuotojo nuolatiniam darbui. Sezoniniai darbai: žolės pjovimas trimeriu, stotelių dažymas, smulkūs ūkio darbai, vandens bokštų priežiūra ir kt. Darbas lanksčiu grafiku pagal susitarimą, yra galimybė derinti su kita veikla ar darbu. Reikalavimai – atsakingas asmuo, nepiktnaudžiaujantis alkoholiu. Galbūt turite kokį patikimą, sąžiningą, darbštų pažįstamą, kuriam būtų aktualus šis skelbimas. Daugiau informacijos suteiks S/B „Šilas“ pirmininkas Kazimieras Mikėnas, 863642329

 • #25

  Poilsis tai radijuska sode (Wednesday, 06 June 2018)

  Seni krienai nepatinka bumsejimai parduokit sodus (darzus savo) ir lekit i menuli. Poilsio mat uzsimane nuo triuksmo, sodai tam ir skirti baliams ir tik baliam!!

 • #24

  Naują bendriją (Monday, 16 April 2018 05:28)

  Informacija ketinantiems pirkti sodo sklypą šioje bendrijoje.
  Jei čia tikitės savaitgalio poilsio po savaitės darbų, neapsigaukite šios vietos nuošalumu.
  Čia visuotinai toleruojamas triukšmas, ir jei automobilyje turite žemų dažnių aparatūrą dienos pabumsėjimui, na gal dar per naktį , ši vieta jums. Privalumai: tuščius butelius ir šiukšles galima išmesti pamiškėje, ir dulki sau namo. Keliukas greideruojamas, todėl pirmiesiems dvidešimt greitis neribojamas.

 • #23

  sodininkas (Saturday, 18 November 2017 08:47)

  Sveiki, gal galite pasakyti kokiais rekvizitais galeciau padaryti pavedima uz soda? aciu labai.

 • #22

  jorinta (Wednesday, 14 June 2017 14:00)

  Sveiki,gal yra norinciu parduoti soda issimoketinai per notara.Issimokejimo laikotarpis 1-ri metai.Kaina iki 7000€.
  jorintap@gmail.com

 • #21

  sodininke (Sunday, 02 April 2017)

  Pirmininke, labai prašome Jūsų pagalbos. Skęstam. Vėjo gatvės neporiniai sklypai- 9,11,13,15,17 t.t... ir Žaros gatvės -poriniai sklypai: 10, 12. Link miško užsikimšęs drenažas. Žaros 2 sklype auga didžiulė slyva. Pernai vyrai bandė atkimšti.

 • #20

  Pirmininkas (Monday, 16 January 2017 09:30)

  Atsakymas sofai. Papildomi mokesčiai padidėjo 1 Eu už arą, pagal visuotino susirinkimo, įvykusio 2016.05.21 nutarimą. Buhalterės atlyginimas yra 202,64 Eu. Mokesčiai padidinti ne dėl to, kad kai kurie nieko nemąsto, nes kainos kyla už paslaugas, reikia į gatves atvežt žvyro, samdyt greiderį kelio tvarkymui ir kt. Valdybos nutarimu, praėjusios vasaros sezono metu numatytiems darbams trūko apyvartinių lėšų, todėl numatyti darbai buvo atidėti 2017 m. Šiuo metu apyvartinių lėšų yra sukaupta pakankamai, todėl gerbiami sodininkai, luktelėkit iki sezono pradžios ir atidėti 2016 m. darbai bus atlikti. Visi valdybos posėdžių, visuotinų susirinkimų nutarimai yra skelbiami viešai tinklalapyje. Pirmininkas

 • #19

  sofa (Saturday, 14 January 2017 10:31)

  kam reikalingi papildomi mokesčiai??? buhalterei?????... ne......gal tik tiems, kurie nieko nemąsto... tokiems durneliams runkeliams,..... užuojauta nabagučiams, o normalus sodininkas- tai galėtų paklaust valdybos pirmininko- kas padaryta per sezoną - nieko! Nutarimai paskelbti tinklalapyje nevykdomi, tai kas iš to... jo, gerai, nieko nedirbk, gausi atlyginimą...o jei bus mažai, tai dar ir padidinsim... pirmininke, jei gauni algą, tai ir parodyk, ką padarei

 • #18

  Bernatonių bendruomenė (Wednesday, 24 August 2016 04:01)

  Kviečiame Bernatonių k. ir sodų gyventojas lankyti pilateso užsiėmimus. Daugiau informacijos rasite Bernatonių bendruomenės facebook paskyroje.

 • #17

  SB "Šilas" pirmininkas (Wednesday, 27 July 2016 07:16)

  Tvenkinio gatvės ir šalia esančių gatvių bendrijos nariams. Dėl vandentiekio įvedimo. Buvo kreiptasi į Gamtos apsaugos Departamento Panevėžio skyrių. Iš veikiančio smėlio karjero ar upelio prisijungti vandenį draudžiama. Dėl upelio užterštumo, kuris yra prie Tvenkinio gatvės. Bus vykdomas planinis Gamtos apsaugos Departamento planinis patikrinimas (numatyta rugsėjo mėn.). Dėl atstumo nuo upelio. Jei vandens telkinys turi pavadinimą - 5 metrai, o jei tai yra melioracinis griovys - 1 metras. Dėl skelbimų lentos įrengimo. Laukiama rangovo sąmatos. Dėl greitį ribojančių kalnelių. Buvo rašomas prašymas Panevėžio rajono savivaldybės kelių eismo komisijai. Iki rugsėjo mėn.klausimas bus išspręstas. Dėl nešienaujamų sklypų. Kreiptasi į sklypų savininkus, atsisakiusiems nušienauti bus skiriamos baudos. Sklypą nušienaus bendrija savo lėšomis, o nušienauto sklypo savininkas privalės padengti šienavimo išlaidas.

 • #16

  Tvenkinio gatvė (Tuesday, 05 July 2016 04:02)

  Vasara jau į pabaiga tai kada bus susirinkimas? Tvenkinio gatvėj didžiause betvarkė
  Pležas didelis, žmonių privažiuoja daug tualeto nėri tai pilni krūmai išmatų net smirda pereit, mašinos sustatytos ant gatvės kaip namuose
  palieka bonkes, šiukšles ir išvažiuoja
  Vieršija greitį, kelia dulkes baisus chaosas, kaip ir sode nepanašu...
  Pernai buvo tvarka nes buvo uždaryta, kur prapuolė šlagbaumas? kas pasirupins šita gatvyte?
  gal Dievulis lietaus paduos? melskimes

 • #15

  Valdybos pirmininkas (Saturday, 04 June 2016 08:01)

  Atsakymas Naują bendriją. Dėl didinamų mokesčių. Mokesčiai iki 2016 m. buvo nustatyti 2008 m. ir nebuvo padidinti nuo to laiko. Dėl padidėjusių paslaugų kainų nuo 2016 m. nutarta mokestį padidinti 1 euru už arą. Bendrija, tai yra sodų sklypų savininkų visuma kur kiekvienas savininkas turi savus interesus. Esant viešosios tvarkos pažeidimams, nesklandumų dėl tvarkos sodo teritorijoje prašom kreiptis raštiškai su prašymu į valdybą. Jūsų prašymas ir pageidavimas bus išnagrinėtas ir duotas atsakymas per 10 dienų raštiškai, telefonu ar kitomis Jums prieinamomis ryšių priemonėmis. Be Jūsų prašymo valdyba negali skirti baudų ar imtis kitokių drausminančių priemonių.

 • #14

  Naują bendriją (Friday, 03 June 2016 06:35)

  Tujų g. plote jau geri 20 metų apie bendriją sužinome tik iš reguliarių, reguliariai didinamų rinkliavų. Viską tenka tvarkyti patiems. Bendrija tai bendrų interesų suburti žmonės. Deja čia net užuomazgos jos nėra. Daugumas į sodą bėga nuo nepakeliamo miesto triukšmo ir įtampos, tačiau atsiranda tokių kurie atima iš mūsų šią paskutinę galimybę, keldami beprasmį triukšmą (tai kas lieka už 10 m iš muzikos). Nepiktina ,neišvengiamas dirbančio žmogaus keliamas triukšmas. Jei egzistuoja bendrija, turėtų ne tik nuostatuose netoleruoti to ,o konkrečiomis ,sudarytos komisijos paskirtomis baudomis, tai išgyvendinti.

 • #13

  Valdybos pirmininkas (Wednesday, 13 April 2016 05:51)

  Dėl kelio sutvarkymo. Ant užpiltos stambios skaldos bus užpiltas žvyras. Anksčiau žvyro užpilti nebuvo galimybės, kadangi, į žvyro karjerus įvažiavimas buvo uždarytas. Šią savaitę problema dėl kelio bus išspręsta ir , pagal turimas pinigines lėšas, kelias bus tvarkomas. Valdyba atsiprašo sodininkų dėl patirtų nepatogumų.

 • #12

  Bambeklis (Thursday, 07 April 2016 01:48)

  Pritariu dėl kelio. Papilti tokią stambią skaldą... Reiks pirkti traktorių į sodą važiuoti? Galiu suprasti, jeigu tokį sprendimą priėmė pagiriotas žmogus;). O gal bus kelias asfaltuojamas, tada viskas puiku.

 • #11

  Kelias (Wednesday, 30 March 2016 12:27)

  Laba diena, esu labai pasipiktinusi Sodu bendrijos Silas keliu, niekas tokiu akmenu nepila ant kelio, neimanoma pravaziuoti be skaudziu nuostoliu... tai padanga prakirsta, tai isvis neimano vaziuoti nes dugna liecia....darykite kazka, nes zmones vaziuojantys i soda susiduria su dideliomis problemomis, tikimes supratingumo ir lb noretume, vaziuoti i soda be dideliu baimiu ir nuostoliu, kas susije su keliais ir autimobiliais

 • #10

  Valdybos pirmininkas (Tuesday, 29 March 2016 11:44)

  Atsakymas paprastam sodininkui. Ši valdyba dirba nuo 2015 m. liepos mėn,Buvo užbaigti buvusios valdybos pradėti darbai. Šios kadencijos valdybos nariai atsako už tam tikrą darbų sritį, kaip to reikalauja Bendrijos įstatai (valdybos posėdžio protokolas 2015,11,07, d.).nesant būtinų ir sprendžiamų reikalų valdybos posėdžiai šaukiami 2-3 kartus p er metus, paprastai balandžio mėn. sezono pradžioje ir sezono uždarymo metu, kur ir numatomi atlikti darbai budingi tam laikotarpiui. Sodų bendrijos negali gauti europinių pinigų, nors ir yra juridinis vienetas, tokiais pinigais gali disponuoti tik aukščiau stovinčios organizacijos, kurios atlieka paslaugų tiekimą bendrijoms ( tai gali būti kelių tarnybos ir kt.). Projektai europiniams pinigams būtų betiksliai, o ir jų kaina aukšta. Bendrijos valdyba neturi duomenų, kad būtų skirti pinigai trumpų ruožų, jungiančių asfaltuotas vietoves asfalto dangos paklojimui, kai sodų bendrijos teritorijoje pastoviai gyvena mažai gyventojų. Pavasario talka bus organizuojama, kaip numatyta valdybos posėdžio 2015,11,07, nutarime, apie tai bus paskelbta skelbimų lentose ir internetiniame puslapyje. Skelbimų lentos yra naudojamos pagal paskirtį ir jose skelbiama tik aktuali informacija. Rudens-žiemos sezono metu sode sąlyginai būna mažai žmonių, o tuo laikotarpiu atlikti darbai numatomi paskutiniame einamųjų metų posėdyje. Nelabai suprastas klausimas "kur jus sužinot apie minėtus reikalus". Jei Jus tenkins toks atsakymas tai sužinome iš informacinių šaltinių (spaudos, interneto), sodininkų asociacijos, sodininkų konferencijų ir kt. Artimiausias valdybos posėdis įvyks balandžio mėn. kur bus numatoma darbų eiga š. m. gegužės-spalio mėn. Posėdžio darbotvarkė dar nesuderinta.

 • #9

  sodininkas (Wednesday, 16 March 2016 10:01)

  kaip gi bus su netvarka padaryta ant kelių. Ar jau galima pareikšti ieškinius į teismą dėl gadinamų automobilių ?

Pasisakyti

* simboliu pažymėtus laukelius būtina užpildyti, norint pasisakyti.

Name* laukelyje parašykite savo vardą (nebūtinai tikrą);

Entry* laukelyje rašykite savo tekstą.

Parašę tekstą, spauskite Send