AUTOBUSO TVARKARAŠTIS 2020 M.

AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS NUO 2021 04 29
Autobusai vyksta nurodytu maršrutu antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. 
Maršrutas: Panevėžio autobusų stotis - Sodai Šilas
Stotelė

Išvykimo laikas,

A. TR. PN. Š. S.

Išvykimo laikas,

A. TR. PN. Š. S.

Panevėžys, AS 8.15 18.30
F. Vaitkaus g. 8.21 18.35
Miškų urėdija (nauja) 8.25 18.40

AB "Panevėžio stiklas" (nauja)

8.27 18.42
Bliūdžiai 8.31 18.46
Bernatoniai 8.35 18.50
Pervaža 8.40 18.55
Tvenkinys 8.42 18.57
Sodai „Šilas“ 8.47 19.05

Stotelė

Išvykimo laikas,

A. TR. PN. Š. S.

Išvykimo laikas,

A. TR. PN. Š. S.

Sodai „Šilas“

8.53

19.08
Tvenkinys 8.58 19.13
Pervaža 9.00 19.15
Sanžilė 9.02 19.20
Bernatoniai 9.05 19.24
Bliūdžiai 9.09 19.28
AB "Panevėžio stiklas" (nauja) 9.13

19.31

F. Vaitkaus g. 9.19 19.34
Panevėžys, AS 9.25 19.40